This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. Privacy policy. close

Blog Keratinker.com

Czy wiesz, że kosmetyki Global Keratin GKhair to jedna z dwuch linni jednego producenta?

Producent Tibolli, LLC./Van Tibolli Beauty S.A.R.L posiada w swojej ofercie kosmetyki marki GKhair (Global Keratin) oraz Tibolli. Marka GKhair (Global Keratin) znana od lat na rynku kosmetyków profesjonalnych to zapewnienie zdrowych i lśniących włosów nie tylko dla profesjonalistów, ale również w codziennej pielęgnacji. Kosmetyki Tibolli to linia produktów również z najwyższej półki zaspokajająca wiele potrzeb kosmetycznych. Marka Tibolli to odzwierciedlenie współczesnego stylu i przyszłościowego myślenia, to kosmetyki łączące naukę i seksapil. Zawarty w kosmetykach Tibolli Trioxxy odpowiada za wygładzenie, poprawę struktury i ochronę włosów a wyjątkowe i unikalne zapachy każdego z kosmetyków Tibolli to gwarancja pewności siebie.
Marki GKhair (Global Keratin) i Tibolli posiadają w swojej ofercie zarówno kosmetyki do codziennej pielęgnacji, stylizacji, zabiegów profesjonalnych jak również narzędzia i akcesoria. Główne różnice pomiędzy kosmetykami GKhair & Tibolli to między innymi nuty zapachowe a wszystkie produkty to zapewnienie najwyższej, jakości oraz wyjątkowości dające swobodę wyrażania własnej osobowości.



Trioxxy - harmonia białek keratynowych połączonych w celu wygładzenia i poprawy tekstury włosów, chroniąc przed przyszłymi uszkodzeniami i wpływem środowiska, tworząc tarczę nad każdym pasem. Trioxxy jest wizytówką kosmetyków TIBOLLI

Juvexin - pochodzący prosto z owczej wełny w przyjaznym środowisku procesie, JUVEXIN jest dostarczany włosom w swojej naturalnej postaci.
System Odżywiający Włosy firmy GKHair z JUVEXINem działa na włosach naprawiając je i zapewniając długoterminowe odżywienie i zabezpieczenie. JUVEXIN jest wizytówką GKHair, w tworzeniu posłusznych, nienastroszonych, pięknie wyglądających włosów, dla tych wszystkich, którzy chcą je mieć.

You liked the theory, recommend it to your friends: